Vinařství Počet produktů: 6

Podkategorie

  • Bolla

    Vinařství založil v roce 1883 Abele Bolla, proslulý hostinský a svoji první zlatou medaili za víno získalo v roce 1907 na veletrhu v Bologni. Dnes je v oblasti Soave jméno Bolla jedním z nejzvučnějších a jejich produkce patří k té nejrespektovanější co se týká kvality vín z Benátska. Toto tradiční vinařství je aktivní v zónách Valpolicella, Bardolino a Soave. Když do rodinného podniku vstoupili tři synové, Albano, Alberto a Giuglio, bylo nutné zřídit novou výrobní halu, přičemž proběhla rozsáhlá modernizace originálního sklepa. Kromě nerezových tanků má firma ke školení vína k dispozici 1700 sudů a 35 velkokapacitních tonneaux.

  • Maschio

    Sklepy Maschio byly založeny již v roce 1904 Anotoniem Maschio. Firma je dnes jedním z nejvýznamnějších italských výrobců vín a přední firmou v Itálii na trhu kvalitních šumivých vín, známou především svým Prosecco. Vinice se rozkládají v hornaté oblasti Conegliano a Valdobbiadene. Společnost si postavila svou image zvláště na nabídce vysoce kvalitních výrobků, typických pro tuto oblast. Vysoké úrovně kvality dosahuje díky zvláštní technologii vinifikace, která z šumivých vín Maschio činí unikátní a nenapodobitelné výrobky. Po pečlivé selekci při vinobraní, jsou totiž mošty filtrovány a díky velké kapacitě chladících zařízení jsou skladovány při kontrolované teplotě, dokud v malých množstvích neprojdou fermentací. Šumivá vína Maschio se tedy během celého roku vyrábí přímo z moštů, které zachovávají původní vlastnosti, intenzitu a svěžest právě sbíraných hroznů.

  • Santi

    Vinařství Santi je předním výrobcem v oblasti Valpolicella od roku 1843, rok, kdy byla založena v Illasi, v kopcích údolí, které se kdysi jmenovalo Longazeria. Carlo Santi byl první a následovali jeho nástupci Attilio, Gino a Guido, kteří se vydali na cestu, která sledovala dokonalost. V současnosti Cristian Ridolfi, Santiho vinař, tuto cestu přijímá a pokračuje a transformuje vinařství do referenčního bodu pro oblast Valpolicella v několika zemích.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek