Výprodej! DOG CHOW PUPPY Velká Plemena kruta 14kg Zobrazit větší

Purina Dog Chow Puppy Large Breed Turkey 14 kg

12233152

Nový produkt

Zboží s prošlou trvanlivostí: 30.06.2017.

Kompletní, kvalitní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen. Obsahuje krůtí maso, vitamíny a minerály. 

Více informací

3 ks

Skladem

689,00 Kč s DPH

-30,00 Kč

719,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Dog Chow Puppy Large Breed s krůtím masem je je krmivo navržené speciálně pro pokrytí výživových potřeb štěňat velkých plemen (očekávaná hmotnost v dospělosti >25kg ), která rostou obzvlášť rychle a mají speciální výživové potřeby. Pokud tyto potřeby nejsou zohledněny, může to mít za následek problémy s klouby. Proto tato receptura neobsahuje mnoho tuku, což zajišťuje stálý přírůstek na hmotnosti a vyrovnaný růst. U štěněte je správná výživa obzvláště důležitá, protože se tělesně i duševně teprve vyvíjí. Jako štěně potřebuje pes dvakrát více kalorií než jako dospělý, aby byly uspokojeny jeho energetické nároky, a také vápník a vitamín D pro správný vývoj kostí a zubů. Dog Chow Puppy Large Breed s krůtím masem pomáhá Vašemu štěněti v optimálním startu do života. Toto kompletní krmivo určené štěňatům obsahuje vitamíny a minerály, které štěně potřebuje, aby vyrostlo v silného a zdravého jedince.

 • Imunitní systém: Dog Chow Puppy Large Breed s krůtím masem obsahuje vitamíny E & C, které působí jako antioxidanty a napomáhají přirozené obranyschopnosti.
 • Přírodní prebiotika: Dog Chow Puppy Large Breed s krůtím masem obsahuje přírodní prebiotika napomáhající dobrému trávení.
 • Kosti: Přítomnost vitamínu D a minerálů podporuje přirozený vývoj silných kostí Vašeho štěněte.
 • Velký obsah masa: Krůtí maso je dobrým zdrojem bílkovin, které podporují zdravý růst, sílu svalů a ideální tělesnou kondici. Výborná vyváženost a obsah zdravých přísad jako jsou např. celozrnné obilniny
 • Menší granule: Granule dvojího tvaru byly navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání. Velikost granulí je přizpůsobena i těm nejmenším tlamičkám.

Dog Chow je kompletní a vyvážené krmivo, které Vašeho společníka udrží tím nejpřirozenějším způsobem v kondici pro každé dobrodružství. Díky využití nejmodernější technologie a stálému výzkumu jsou všechny produkty Dog Chow přínosné v 6 klíčových oblastech:

 • Optimální trávení: Všechny produkty Dog Chow obsahují přírodní prebiotika pro podporu zdravého trávení. Prebiotika obsahují přírodní vlákna, která jsou potravou pro užitečné bakterie v trávicím traktu psa. Tato přírodní ingredience napomáhá zdravému zažívání. Kvalitní potrava a dobré zažívání jsou základním předpokladem pevného zdraví.
 • Péče o ústní dutinu: Všechny produkty Dog Chow mají dvojí tvar granulí a většina granulí - kromě těch pro štěňata a seniory - mají také dvojí velikost. Dva rozdílné tvary byly speciálně navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání (které přispívá k lepšímu trávení) a napomáhaly udržování čistých zubů a masírovaly dásně. Protože štěňata a staří psi potřebují napomoci se zpracováním potravy, mají granule pro ně menší velikost. Přesto i tyto produkty mají dvojí tvar, protože dobrá péče o ústní dutinu prospívá všem psům bez rozdílu věku.
 • Kondice svalů: Všechny produkty Dog Chow obsahují bílkoviny z kvalitního masa nebo ryb pro zachování kondice svalstva a pro zdravé srdce. Esenciální vitamíny a minerály pomáhají psovi zůstat zdravý a plný vitality.
 • Lahodná chuť: Snahou Puriny je produkovat krmivo, které bude Váš pes instinktivně preferovat. Všechny produkty Dog Chow jsou proto bohaté na maso.
 • Zdravý imunitní systém:Všechny produkty Dog Chow obsahují přírodní prebiotika, která obsahují přírodní vlákna, jež jsou potravou pro užitečné bakterie v trávicím traktu psa. V kombinaci s antioxidanty jako jsou vitamíny A a E pomáhají udržovat přirozenou obranyschopnost a tak můžete se svým psem bez obav vyrážet na procházky!
 • Přírodní & zdraví prospěšné: Všechny produkty Dog Chow zajišťují kompletní výživu a jsou vyráběny ze zdravých přírodních přísad, takže Váš pes získává všechny živiny, které potřebuje, aby mohl vést zdravý a aktivní život.

Složení
Obilniny (celozrnné 20%), maso a vedlejší živočišné produkty (maso 14%, krůta 4%), zeleninové bílkovinné extrakty, oleje a tuky, deriváty zeleninového původu (řepná dužnina 1.1%), zelenina (kořen čekanky 1.1%), minerální látky.

Přidané látky
Vitamín A (24800 IU/kg), vitamín D3 (1450 IU/kg), vitamín E (165 IU7kg), železo (94 mg/kg), jód (2,3 mg/kg), měď (11 mg/kg), mangan (7,8 mg/kg), zinek (170 mg/kg), selen (0,23 mg/kg), vitamín C (140 mg/kg).

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Purina Dog Chow Puppy Large Breed Turkey 14 kg

Purina Dog Chow Puppy Large Breed Turkey 14 kg

Zboží s prošlou trvanlivostí: 30.06.2017.

Kompletní, kvalitní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen. Obsahuje krůtí maso, vitamíny a minerály. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: