Výprodej! PRO PLAN CAT ADULT 7+ kure 3kg Zobrazit větší

ProPlan Cat Adult 7+Chicken 3kg

12171003

Nový produkt

Zboží s prošlou trvanlivostí: 30.08.2017.

Vynikající krmivo pro sedmileté a starší kočky s lahodným kuřecím masem.

Více informací

12 ks

Skladem

405,30 Kč s DPH

-30%

579,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Pro Plan Adult 7+ se spoustou kuřete je krmivo speciálně sestavené pro potřeby starších koček (od 7 let), které pomáhá zpomalovat příznaky stárnutí. Krmivo prokazatelně prodlužuje zdravý život starších koček. Jak kočky stárnou, dochází u nich k různým biologickým změnám, např. se mění jejich potřeba živin. Proto je důležité, aby Vaše kočka dostávala krmivo odpovídající jejímu věku. Pro Plan Adult 7+ se spoustou kuřete je jediné krmivo pro kočky, které díky složkám Longevis prokazatelně prodlužuje život Vaší kočky. Dopřejte to i Vaší kočce.

Pro Plan Adult 7+ se spoustou kuřete s Longevis pro dlouhý zdravý život:

  • Longevis posiluje imunitní systém, udržuje zdravou funkci buněk a zmírňuje první příznaky stárnutí.
  • Pro Plan Adult 7+ se spoustou kuřete má vysoký obsah proteinů (37%) tím pomáhá udržet svalovou hmotu a udržuje štíhlou linii i u starších koček.
  • Přiměřený obsah fosforu (o 15% méně než v ostatních krmivech Pro Plan Adult) pozitivně ovlivňuje činnost ledvin u starších koček.
  • Dobře stravitelné a chutné kuřecí maso tvoří hlavní složku krmiva a je kočkami výborně přijímáno
  • Speciální granule ulehčují kousání starším kočkám a tím redukují tvorbu zubního kamene.

Příroda vybavila každou kočku čtyřmi obrannými systémy, které pracují dohromady a chrání tak její zdraví. Jsou to: kůže a srst, trávicí systém, vylučovací systém a imunitní systém. Aktuální výzkumy dokládají fakt, že živiny v krmivu pomáhají harmonizovat funkci těchto systémů a tím i kočku optimálně chránit. Pro Plan Adult 7+ se spoustou kuřete obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", který má tyto pozitivní účinky na:

  • Kůže a kožich: pomáhá udržovat elasticitu kůže u starších koček, což je důležitá vlastnost pro zdravou a nestárnoucí kůži.
  • Trávení: jedinečná směs živin Longevis pomáhá udržovat rovnováhu střevní mikroflory a tím i zdravé střevo.
  • Vylučování: přirozený balast, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a základní minerální látky udržují zdravou funkci vylučovacích orgánů.
  • Imunitní systém: vysoký obsah proteinů, které pomáhají vytvářet protilátky a antioxidanty. Obsahuje vitamín E v dobře vstřebatelné formě a tím posiluje celý imunitní systém.

 

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

ProPlan Cat Adult 7+Chicken 3kg

ProPlan Cat Adult 7+Chicken 3kg

Zboží s prošlou trvanlivostí: 30.08.2017.

Vynikající krmivo pro sedmileté a starší kočky s lahodným kuřecím masem.

25 dalších produktů ve stejné kategorii: